לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
הובלות ארז דורי
 
 

 

 

הטיפים של ארז ודורי לאחסון ציוד משרדי לפני הובלה

במאמר זה ננחה אתכם כיצד לאחסן ציוד משרדי לפני הובלה ביעילות ובקלות. אחסון יעיל של ציוד הובלה דורש כמה שפחות חבילות קרטון, כאשר ישנו סדר הגיוני בסידור הפנימי בכל חבילה וחבילה. האם יש לסמן קרטונים מסוגים מסוימים? מהי משמעות הסימון? כיצד יש לטפךל בקרטונים מסומנים? במאמר שלפניכם נספק את כל המידע אודות אריזה נכונה ויעילה של הציוד שלכם:

ארז ודורי - סידור הציוד בחבילות

ציודכם עשוי להכיל גם רכיבים כבדים וגדולים מאד כמו שולחנות מזכירה או מזנונים ואצטבות. לא מצופה מכם לטפל בציוד שכזה, אלא להשאירו כשהוא ריק מתוכן ולתת למקצוענים של חברת ההובלה להובילם. יחד עם זאת, הציוד הקל יכול להיות ארוז על ידכם ביעילות כשהוא מוצב בתוך קרטנים. מומלץ לארגן את רהיטי המשרד לפי חדרי המשרד שלכם, ובכל חדר לחלק את הציוד לציוד שביר ושאינו. את הציוד השביר יש לשים בקרטונים נפרדים.

ארז דורי הובלות אחסון ציוד משרדי לפני הובלה

אופן האחסון של ציוד שביר

ציוד כמו מסכי פלאסמה, מסכי LCD, מסכי מחשב סטנדרטיים, ושלטי זכוכית שפורקו מהקירות יש לאחסן בחבילות עליהן יסומן הסימון FRAGILE. זה ייתן אינדיקציה למובילים שהחבילה מכילה ציוד שביר ועליהם לטפל בה בזהירות הנדרשת. על מנת לשמור על עצמכם מפני טעויות של החברה מומלץ לאבטח את החבילה הזו על ידי דיפון בקלקר ובניילון מסוג "פצפצים": עיגולים מנופחים המשמשים ככריות הבולמות את עצמת המכה.

סימונים נוספים שמומלץ לבצע

כדאי לרשום על כל חבילה מוכנה לאיזה חדר היא שייכת, תוך ציון שמו של האדם שישב בו, על מנת שניתן יהיה לסדר זאת בקלות בחדר המתאים ביעד החדש. כמו כן, חשוב לסמן ציוד של חדרים משותפים כמו חדר הישיבות, המטבח וחדר הקבלה. בסימון זה יש לרשום את שמו של החדר וייעודו ללא ציון שמות של עובדים כלשהם. ככל שתמפו את החבילות שלכם ותאפיינו אותן יותר, ניתן יהיה לסדרן ביעילות רבה יותר בהגיעכם ליעד.

הפרדת החבילות מהציוד הכבד

זהו צעד נוסף שמומלץ מאד לבצע טרם ההובלה. במידה וישנם מספר פריטים כבדים המרוחקים מרוב התכולה, כדאי לארגן שני עובדים שיגררו אותם אל עבר מקום ריכוז התכולה. את הארגזים יש לסדר כל שיופרדו ככל הניתן מהציוד הכבד. באופן זה – חברת ההובלות תוכל לטפל בציוד הכבד ובארגזים – לחוד ולקצר משמעותית את זמן ההובלה.

לקריאה נוספת:

טיפים לאחסון משרדים

 

 

 

 

 

הובלות משרדים     שירותים      מחירון     היתרונות שלנו     הובלות דירה     מידע וטיפים     צור קשר