לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
הובלות ארז דורי
 
ארז דורי הובלות דירה
   

הובלות דירה ארז ודורי

ארז ודורי שירותי הובלות דירה מהירים לדירות ובתים בישראל - אנו מבצעים עבורכם שירותי הובלות מהירות בכל נקודה בארץ עם כל השירותים הנחוצים: 

אריזת דירה - צוות ארז דורי מגיע אליכם ואורז עבורכם את כל התכולה באדיבות ומקצועיות, עם חומרי אריזה עמידים גם לחפצים יקרי ערך

הובלות מנוף - שינוע תכולת הבית במנוף עד ליעד החדש

שירותי פריקה וסידור בבית החדש - אנו מסדרים עבורכם את כל התכולה בדירתכם החדשה ומבטיחים לכם יום מעבר דירה שקט ובטוח

עם צוות המובילים המקצועי של ארז ודורי, אתם יכולים להיות רגועים. הצוות שלנו יהפוך עבורכם את יום מעבר הדירה ליום שקט והובלה מהירה וחלקה. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

 

הטיפים שלנו להובלת דירה

הובלת דירה היא צעד נדרש עבור כל מי שמצוי בתהליכי מעבר כתובת מגורים. יחד עם זאת, ידוע כי יש מובילים ויש מובילים, ולא כל מוביל הוא בהכרח מי שיתאים לביצוע העבודה. יש לברר היטב מיהו המוביל ומה המוניטין התעסוקתי שלו באזור מגוריכם. למזלכם – זה הרבה יותר קל ליישום ממה שאתם חושבים.


כיצד ועם מי ניתן להתייעץ לגבי חברת הובלות דירה?
עם כל מי שאתם מכירים בקירוב: שכנים, חברים ואנשים עמם אתם עובדים ולומדים. בארץ, אנשים נאלצים לעבור דירה עקב סיום חוזה שכירות, שדרוג הבית לבית טוב יותר או להיפך. כל זה מעיד על תעבורת דירות מאד צפופה, ולמעשה כל אדם בישראל מכיר לפחות 2 אנשים שמכירים חברות הובלות לאור המציאות. לכן, איתור הממליצים הוא כמובן קל ונגיש לכל אזרח. במהלך השאלות שלכם לממליץ, חשוב לשאול האם הוא היה מרוצה מאד מהחברה, או שמא היא התנהלה באופן ממוצע. אל תטעו: בדרך כלל גם אם לא תשאלו את זה, הממליץ ינדב שם שהוא ממלית עליו מיוזמתו אם יש באמת חברה טובה שהוא מכיר. מדוע? משום שרוב הישראלים לא אוהבים הובלות ורק מייחלים לרגע שהן יסתיימו, ואם נמצא אחד שכן אהב וכן היה מרוצה – סימן שהחברה עשתה עבודה יוצאת מגדר הרגיל, ואליה מומלץ לכם לפנות.


פנו את תכולתכם בתוך הדירה
על אף כי ישנן לא מעט חברות הובלות המנדבות גם פינוי, לרוב אין זה כך – והנוהל השגור כמעט בכל הארץ הוא שהפינוי – כלומר המארז בארגזים וסידור הדירה לקראת ההובלה הם עליכם ורק ההובלה הפיזית וסחיבת התכולה הכבדה הם על החברה. ניתן לנצל מציאות זו ולשכור סבלים מקצועיים שיורידו לכם את הציוד לקומת הלובי. כך, במקום לדווח על ההובלה כהובלה מקומה גבוהה, תדווחו שנדרש איסוף רק מקומת הכניסה, ותראו שהמחיר יצנח בעשרות עד מאות שקלים עקב כך.


הובילו את אנשי חברת ההובלה לביתכם החדש
תכננו טוב את נסיעתכם, תוך הימנעות מכניסה לערים או מושבים בהם קיים חשד שיש כבישים עם גשרים נמוכים. העדיפו כבישים מהירים ככל שזה ניתן. בכל מקרה, השתדלו לבחור במסלול הקצר ביותר האפשרי על מנת לסיים כמה שיותר מהר את הליך ההובלה.


ודאו את פריקת כל הציוד באתר היעד
השגיחו על עובדי חברת ההובלה, ודאו שלא נשאר כלום במשאית וכל התכולה נמצאת בשטח. בגדול, ניתן לומר שמרגע הכנסת התכולה הכבדה מאד (פסנתרים, מזנונים וכד') ההובלה מסתיימת, אבל כמובן שניתן להיעזר בסבלים שסייעו לכם לפנות את הדירה להכנסת התכולה וסידורה במקום מגוריכם החדש.

 

 

 

 

הובלות משרדים     שירותים      מחירון     היתרונות שלנו     הובלות דירה     מידע וטיפים     צור קשר