לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
הובלות ארז דורי
 
 

 

 

 

מעבר דירה

פרויקט מעבר דירה הנו פרויקט נדרש עבור לא מעט מכם המבקשים לעבור מדירה אחת לרעותה – בין בשל שכירות ובין בשל קניית דירה חדשה. מעבר דירה כרוך בלא מעט פעולות טרום הובלה שעליכם לקחת בחשבון: איתור ארגזים, פינוי הציוד והתכולה לארגזים, למעט תכולות כבדות המצריכות עבודה קבלנית, וסידור הבית כך שהמובילים יזכו לעבודה חלקה ולא מסורבלת. יישום פעולות אלה מהווה תנאי הכרחי להצלחת ההובלה, אבל לא תנאי מספיק. התנאי המספיק מתבטא באיתור מוצלח ומומלץ של החברה הקבלנית שתיישם הובלה זו.

ודאו שהחברה עובדת באזורכם

חשוב לוודא שהחברה עובדת באזורכם, שכן בכל מקרה אחר עלולה להיות תוספת יוקר על עבודה שלא באזור. בנוסף, חברה שפועלת באזורכם היא גם יתרון פונקציונלי בשל היכרות טובה שלה עם צירי התנועה והגעה מהירה ויעילה ליעד, מה שכמובן תצטרכו כאשר אתם עוברים דירה ומעוניינים לסיים עם ההליך מהר ככל הניתן.

ארז דורי הולבות ומעבר דירה

סכמו מראש עם החברה כיצד היא תוביל את התכולה

על פי סוג התכולה שתדווחו כי יש לכם בבית, תציע חברת ההובלות דירה ערוצי הובלה שונים כגון הובלה סטנדרטית, הובלת מנוף, ועוד. מומלץ להישמע להמלצת החברה בהקשר הזה, משום שאז – ההובלה תיושם ביעילות ובקלות, תוך אספקת אמצעי ההובלה המדויק לו אתם זקוקים. לדוגמה – הפעלת מנוף בדירה שיש בה ספות, מזנונים ופסנתרים רבים היא בדיוק מה שנדרש, אבל הפעלת מנוף בשביל דירת סטודנטים שניתן לפנות ל- 4 ארגזים זה לא פרקטי ועלול לייקר שלא לצורך את הליך ההובלה.

הכינו את הבית להובלה

בצעו פינוי דירה יעיל לארגזים, מקמו את הארגזים במקומות נוחים, ואם אתם גרים בבניין, רצוי לבחון אפשרות להוריד אותם למטה ולחסוך בעלויות איסוף מגובה. כמובן שזה רלוונטי רק אם הדירה שלכם מכילה פריטי הובלה קטנים ולא פריטים שלא תוכלו לסחוב בכוחות עצמכם.

במהלך ההובלה

ודאו שהחברה אוספת את כל הארגזים ולא שוכחת מאום. ודאו שהנסיעה לאתר היעד מתבצעת ביעילות, וכן – שהציוד הכבד – שמצריך עבודת סבלים מושם פיזית בדירה שלא תצטרכו להתמודד עמו לבד. כללים אלו יניבו לבטח הובלה מוצלחת וחלקה המומלצת לכל מי שמעוניין להוביל את דירתו ביעילות וללא כל קושי.

 

 

 

 

הובלות משרדים     שירותים      מחירון     היתרונות שלנו     הובלות דירה     מידע וטיפים     צור קשר