לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
הובלות ארז דורי
 
 

 

 

המדריך של ארז ודורי למציאת חברת הובלות מקצועית

אם חשבתם שמקצועיות חברת ההובלות מגולמת בהכרח במחיר הנמוך, זוהי טעות אסטרטגית שתעלה לכם בתקלות הובלה לא רצויות. חברת הובלות בוחרים באופן מקצועי על פי אמות מידה ראליות, וכאן נלמד כיצד לעשות זאת. אל תשכחו שהובלה היא לא מוצר מתכלה שנרכש מדי שבוע/חודש כמו לחם, דיו למדפסת וכד': זהו מוצר חד פעמי וחד ערכי שנדרש להיות מדויק ומקצועי, שלא יגרום לכם להמר על שלמות הציוד שלכם. לכן, זו הדרך להגיע לחברה לפי הצרכים שלכם.

התמחות בסוג הפינוי הנחוץ - ארז ודורי הובלות

ישנו הבדל בין פינוי מקומה גבוהה ללא מעלית לפינוי מבית פרטי שנחשב מהיר וקל יותר. חשוב לוודא שהחברה מתמחה גם בביצוע הפינוי הקשה, וגם עשתה זאת טוב, יעיל ובצורה נדרשת. הדרך לוודא זאת טמונה בטכנולוגיה העילית איתה עובדת החברה: מנופים ומלגזות, בכוח האדם של החברה, וכמובן – בשביעות רצונם של לקוחות ההובלה הקודמים שיכולים להעיד על טיבה של החברה.

חברת ארז דורי הובלות מקצועית

בחירת החברה בהתאם למרחק ההובלה

אחרי הכל, ישנו הבדל מהותי בין הובלה בתוך העיר, או מהעיר לעיבוריה, לבין הובלה שמוציאה אתכם ממרחב עירוני אחד למרחב עירוני אחר על ידי 1+ שעות נסיעה. בהובלה מהסוג הראשון עוד ניתן להתפשר על נגררים להובלה, או משאיות קטנות למרחקים מוגבלים, ולא כך כשזה מגיע להובלות רחוקות, בהן נדרשות משאיות ענק לשינוע תכולה גדולה. גם כאשר מדובר בהובלה קטנה למרחק גדול, חשוב לוודא שהחברה, שתספק משאיות קטנות – תספק רכב איכותי, אטום, וכזה שישמור על הציוד שלכם מזווד ושלם.

תודעת שירות, לוגיסטיקה ואסתטיקה

אלו פרטים בהם הלקוח נוטה להקל ראש אך מדובר בטעות לא קטנה. חברת הובלות חייבת להיות בעלת תודעת שירות גבוהה, הסיטואציה בכל זאת לא רגועה, תלוית זמן, ולא צריך לעבוד עם אנשי צוות ללא תקשורת מינימלית. מעבר לכך, חברות הובלות לא מעטות נוטות לחשוב שזה שהן העמיסו ציוד ונסעו ליעד פותר אותן ממשימות אסתטיקה, ניקיון וכד', ולמען האמת? במעבר מנכס שלכם לנכס אחר שהוא שלכם עוד ניתן לעבור לסדר היום, אבל שזה מגיע לפינוי בית שהוא לא שלכם בעליל כי מכרתם אותו או סיימתם חוזה שכירות, זה יוצר מצב לא נעים מול הבעלים, והחברה בכלל לא תהיה צד בעניין גם אם היא זו שלכלכה. לכן, חשוב שהחברה תהיה בעלת תודעת ניקיון בכל מצב ובכל תנאי. 

 

 

 

 

הובלות משרדים     שירותים      מחירון     היתרונות שלנו     הובלות דירה     מידע וטיפים     צור קשר