לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
הובלות ארז דורי
 
 

 

 

ארז ודורי הובלות מובילים מוסדות וארגונים

 כאשר מובילים מוסדות וארגונים לא צריך לפנות לכל חברה, אלא לחברה שידוע כי הניסיון ועתודות הידע שהיא מחזיקה מאפשרים לה להוביל הובלות ענק מעין אלה. העניין לא מתבטא רק בגודל ההובלה אלא גם ברגישות שבהובלה זו. מקומות עבודה בישראל עשויים להכיל, למשל, סיווג בטחוני גבוה, חומרים רגישים ושבירים (אם מדובר בבתי מלאכה למשל) וכל מיני חומרים שלא תרצו לתת למובילים חובבים להתעסק לכם בהם. לכן, אם הנכם בעלים של מוסדות וארגונים, או אנשי תפעול מטעמם – עשו לעצמכם טובה ופנו רק לחברה אשר התנסתה בסגנון הובלות שכזה והתמחתה בסיוע לארגוני ענק לעבור מלוקיישן א' ללוקיישן ב' בהצלחה יתרה.


יתרון - ארז ודורי מובילים שהתנסו במרחקים ארוכים

אל תשכחו שהובלות של ארגונים זה לא משאית, וגמרנו. מדובר במכולות על גבי מכולות, משאיות על גבי משאיות, וחלק מהחומרים כידוע רגישים, זקוקים לתנאי חום וקור מיוחדים וכד'. במרחקים גדולים הפרוצדורה הזו הרבה יותר מסובכת, ולכן אם ידועה לכם חברה שעמדה במרחקים ארוכים והשלימה ללקוח שלה את כל עתודת התכולה והעמידה את כל ארגונו במקום החדש כבמקום הישן, זו החברה אשר תהיו זקוקים לה גם אתם.

 

ארז דורי הובלת מוסדות וארגונים


חובה - יעילות, מקצועיות ויחסי לקוח חברה מעולים

את הנתון הזה בודקים על ידי פרקי הזמן שבדרך כלל אורכת הובלת מוסדות וארגונים אצל חברה מסוימת. ניתן לדלות נתון זה על ידי שיחה קולחת עם קולגות אודות החברות הללו. כאשר החברה היא מקצועית ובעלת יחסי לקוח-חברה טובים, חברייך ישמחו לנדב לך את המידע הזה, וגם כשתתקשר לחברה תראה שמחלקת שימור לקוחות זמינה ולא עסוקה, ויש לזה סיבה: כולם רוצים להישמר כלקוחות קבועים שלה.


חובה - עמידה בזמנים על פי רצון הלקוח

הובלה למשרד חשוב שתתבצע בזמן ובלו"ז הנכון, חשוב וחובה לבדוק לפני צאתכם לדרך. אחרי הכל, חברת הובלות היא חברה שגם עוסקת בפינוי המשרד או הארגון וגם מובילה לכם אותו, וכל זה כרוך בזמנים. הלקוח, שלא צריך להיות טרוד בעניינים אלה כן זכאי לדעת מתי השירות יסתיים, ועל כן – חברה שהבטיחה זמן סיום וקיימה, וגם עמדה בזה באדיקות לקוח אחר לקוח זו החברה בשבילכם לביצוע הובלת מוסדות וארגונים בכל עת שתצטרכו זאת.

 

 

 

 

הובלות משרדים     שירותים      מחירון     היתרונות שלנו     הובלות דירה     מידע וטיפים     צור קשר