לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
הובלות ארז דורי
 
 

 

 

 

הובלות קטנות

כאשר בני הבית אינם רבים או שהדירה קטנה ולא מכילה תכולה רחבת היקף, נדרשת חברת הובלות דירה קטנות לחיסכון במחיר וביצוע הובלה יעילה יותר מחברה המתמחה בהובלות הגדולות. יחד עם זאת, הובלה קטנה היא עדיין הובלה, וישנם לא מעט כללים שחשוב ליישם על מנת שהיא תצא לפועל בצורה מוצלחת, ללא תקלות וללא אי נעימויות לכם כמזמיני העבודה.

ארז דורי הובלות קטנות

הזמנת השירות

על פי רוב, הזמנת השירות כרוכה בסידור עצמי של ציודכם בארגזים. בעוד אשר ישנן חברות הובלה שמבצעות גם שירות זה ומתמחרות אותו בסעיף "פינוי דירה" – בדרך כלל הצרכן יפנה בעצמו את הדירה, ולמשקיענים מבניכם ודאי עלה הרעיון להשכיר את שירותיה של חברת פינוי דירה המבצעת את הפינוי טרם ההובלה. אם אתם גרים בבניין קומה גבוהה, תוכלו לבקש מחברה זו להוריד לכם את הציוד ללובי, להזמין הובלה מקומת הכניסה במקום מקומה גבוהה, ולחסוך כמה שקלים. כך או כך, במעמד הזמנת השירות יילקחו נתוני גובה הדירה, היקף הציוד ומרחק הנסיעה על מנת לחשב את עלותה הכוללת של ההובלה הקטנה.

התהוות השירות בפועל

המובילים יגיעו לדירת המוצא ויחלו לטפל בארגזים אשר פינתם. הם יחזקו אריזות פינוי של ציוד אשר ערמתם, ויגנו עליהם עם סרטי הדבקה קשיחים. בנוסף, את הציוד הכבד הם יסחבו ויגנו גם עליו מפני נפילות, פתיחת דלתות וצירים וזעזועים מכל סוג אחר. חשוב לוודא כי לפני עזיבתכם את נקודת המוצא המובילים הסירו כל כתם לכלוך או שיירי הובלה על מנת לא לגרום לכם אי נעימויות מול בעל השטח או מי שיחליף אתכם בחזקה על השטח אותו אתם עוזבים.

הגעה ליעד

בהגעה ליעד, חברת ההובלות תסייע לכם לפרוק את הציוד, כאשר את התכולה הכדה מאד כגון מיטות, פסנתרים ומקררים היא תדאג לאחסן בביתכם. את יתר הארגזים אשר יוגשו לכם תוכלו לפרוק בכוחות עצמכם. החברה תגיש את הציוד כולו בצורה מסודרת כפי שהיא קיבלה אותו בנקודת היעד. ההמלצות שלנו הן – כאשר הסתיימו הובלות קטנות והייתם מרוצים מהשירות – לצ'פר את המובילים בטיפ נדיב, וכמובן – להיות בקשר עתידי עם חברת ההובלות שלכם לכשתצטרכו הובלה בכל סיטואציה אחרת.

אנו מאחלים לכם בהצלחה בפרויקט ההובלה הבא!

 

 

 

 

הובלות משרדים     שירותים      מחירון     היתרונות שלנו     הובלות דירה     מידע וטיפים     צור קשר