לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
הובלות ארז דורי
 
 

 

 

 

הובלות מנוף

הובלות מסוג זה נדרשות עבור בתים בהם חלקים נכבדים מהתכולה מהווים תכולה כבדה, אשר הזחתה על ידי מנוף תהיה יעילה פי כמה מאשר ביצוע הפעולה על ידי סבלים. כמובן שבית בו ישנם 1-2 תכולות כאלה לכל היותר (למשל פסנתר ומקרר) לא בטוח יצריך זאת, אך בית בתוכו ממוקמים עשרות פריטים כאלו ודאי יידרש לשירות כזה. עוד סיבה לצרוך את השירות היא שלעתים חלק מהציוד הכבד יידרש למיקום בקומה השנייה+ בבית החדש, ואם גרם המדרגות צר או מכיל מכשולים כגון קירות זכוכית שעלולים להישבר בסחיבה, לא ניתן לעשות זאת באמצעות הידיים, ונדרש מנוף שיכניס את המקרר, המזנון או הפסנתר לקומה השנייה דרך החלון.

חברת ארז דורי הובלות עם מנוף

הובלה באמצעות המנוף - הליך הביצוע

המנוף הוא חלק ממשאית הובלות משרד, עם קונסולת נהיגה, בה יושבים נהג ומנופאי. הנהג אחראי למיקום הרכב בזווית הנכונה, ולכיוון המנוף אל עבר חלון הדירה. המנופאי מגיע לדירה באמצעות המנוף, או עצמאית, וחוזר למטה עם הציוד – כמי שצריך להשגיח עליו. במידה והפרויקט הוא הפוך – מיקום ציוד בקומה גבוהה באמצעות המנוף, הציוד ימוקם על קרון המנוף, והמנופאי יגיע לחלון דירתכם יחד עם הציוד הדרוש למיקום בנקודה זו.

שילוב הובלה רגילה עם הובלת מנוף

על פי רוב המנוף הוא אמצעי אין ברירה המשמש לנשיאת תכולות כבדות בהיקפים גדולים, או למיקום תכולה כבדה בקומה גבוהה שלא ניתן להגיע אליה ברגל דרך המדרגות. לכן, הובלת מנוף מיושמת בנוסף להובלה רגילה, ובדרך כלל כמוצא אחרון לאחר שנבחנו כל האפשרויות ולא נמצא פתרון אחר. כמובן שהלקוח יכול להחליט מראש שהוא משלם יותר ומעוניין שכל התכולה תטופל באמצעות המנוף. בכך, הלקוח חוסך באליטרציות של הלוך ושוב מטעם הסבלים, ומקצר את זמן ההובלה.

בחירת חברת הובלות לביצוע פרויקט מנוף

חשוב לוודא שהחברה בעלת ידע וניסיון בתפעול מנוף, מצוידת בתעודת עבודה לגובה ותפעול מנוף, וכן – הסבה הצלחות ללא מעט לקוחות קודמים שהיו במצבכם. בדיקות אלו יחסכו לכם עבודה עם חברות לא מתאימות, ויאפשרו לכם להגיע רק לבעלי מקצוע שניתן לסמוך עליהם ואשר הוכחו כמי שיכולים להשתמש בתבונה במנוף על מנת להוביל את תכולת לקוחותיהם בכל סוגי הדירות והבתים.

 

 

 

 

הובלות משרדים     שירותים      מחירון     היתרונות שלנו     הובלות דירה     מידע וטיפים     צור קשר