לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
הובלות ארז דורי
 
 

 

 

 

הובלות בצפון

חברת הובלות זו היא הבית שלכם להובלות בצפון! הובלות בצפון מצריכות שירות ממקצוענים, ובייחוד ככל שהדבר נוגע לנהיגה בצירי התנועה. החל מעתלית וחיפה ועד אזור הגליל המזרחי והצפוני, אזור הצפון עמוס במערכת כבישים מסועפת, שעל חלקם מאתגר לצאת למסע, ולכן חברת הובלות בצפון הנחשבת לטובה ובטוחה היא כזו שמכירה את צירי התנועה ויודעת להוביל ביעילות את הציוד מנקודה אחת לרעותה. כמובן שנדרש גם ידע לא מועט בפינוי התכולות הכבדות: ארונות, מיטות, מזנונים, פסנתרים ומקררים: פינוי התכולות הללו באמצעות מנוף, עטיפת רכיבים מן התכולות הללו בצלופן למניעת זעזועים, ורזי-פינוי נוספים שיאבטחו את התכולות הללו. כמובן שבאחריותה של החברה  לזהות אלו ארגזים הם ארגזים שבירים ולאבטח אותם כנדרש.

מגיעים לכל מקום בצפון

אנו מגיעים לכל נקודה בצפון – מערי החוף כמו בנימינה, עתלית וחיפה, ועד מושבי רמת הגולן. מבצעים איסוף, הובלה והסעת הציוד לכל יעד שתבקשו. החברה עובדת ביעילות באתר הלקוח, לא משאירה לכלוך ולא שיירי הובלה, ומספקת עבודה מהירה, יעילה ולתפארתו של כל לקוח.

ארז דורי הובלות באזור הצפון

מבצעים פריקה ביעד

אנו מבצעים פריקה של הציוד הכבד הדורש עבודת סבלים, ומניחים את ארגזי ההובלה במקום נוח ונגיש שיאפשר לכם לפרוק בקלות. אנו דואגים לכך שהארגזים יהיו קלים לפתיחה וסידור, ולכן האריזות שלנו אינן רק בטוחות אלא גם USER FRIENDLY, ויאפשרו לכם שליפה קלה ביותר, כמעט ללא צורך להיעזר במכשירים חדים לפתיחה.

עובדים עם טבלת מחירים נוחה

על אף שיש תוספת עלייה לגובה, ירידה למרתף ונסיעה למרחקים ארוכים, טבלת המחירים שלנו היא מהנוחות בשוק, ולקוחות רבים מעידים על חסכון רב בעבודה עם מדד המחירים שלנו בהשוואה לחברות רבות אחרות הפועלות באזור. בנוסף, הרכבים שלנו הם רכבי משא איכותיים ביותר, חלקם מאובזרים במנופים ועגורנים לנשיאת ציוד מגובה או הובלתו ישירות לקומה הגבוהה.

מספקים עצות טרום הובלה ללקוחות

אנו מספקים עצות בנושא בחירת הארגזים לפינוי, כיצד לשים תכולות שבירות בארגזים בטרם הובלתו, וכיצד להכין את הבית להובלה. לקוחות שלקחו ברצינות את העצות זכו להובלה נוחה, חלקה, יעילה וקצרת מועד. לקוחות רבים מעידים על הישארות קצרה ביותר באתר המוצא הודות לעצות טרום ההובלה שנתנו.

 

 

 

 

הובלות משרדים     שירותים      מחירון     היתרונות שלנו     הובלות דירה     מידע וטיפים     צור קשר