לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
הובלות ארז דורי
 
 

 

 

 

הובלות במרכז

פרויקט הובלות במרכז צריך להיבחר בקפידה, אך ישנם כללים ברורים לאופן הבחירה. יישומם יניב לכם את חברת ההובלות לה תזדקקו ללא עוררין, מה שיגרום לפעולות כמו הובלות במרכז להיות הרבה יותר קלות ונגישות עבורכם מאשר בעבר. הסוד למימוש הובלות במרכז טמון במציאת החברה, הכרת אזורי הפעולה שלה וידיעת המומחיות שלה בתוך עולם ההובלות.


איתור החברה בהתאם לאזור המגורים ואזור היעד

החברה צריכה לפעול הן באזור המוצא והן באזור היעד. במידה ואתם יוצאים כליל מהאזור, למשל – עוברים מאזור השרון לחיפה או מבאר שבע לטבריה, תצטרכו חברה המספקת שירותים לכל הארץ כמו ארז דורי הובלות, אשר בדרך כלל מתמחה בביצוע הובלות בהיקפים גדולים. החברה צריכה להיבחר על פי המאפיינים שלה מבחינה גיאוגרפית, שכן אז השירות יהיה יעיל יותר, תנאי השטח יהיו מוכרים יותר למובילים וכל הדינמיקה שלכם מולם תהיה הרבה יותר טובה מאשר מול חברה שלא מכירה את תנאי השטח, ואת הדרכים בסביבתו.

ארז דורי מובילים מאזור המרכז


בחירת החברה על פי התכולה שיש לכם בבית

אחרי הכל – ישנו הבדל בין אדם שיכול, למעט אולי מיטתו האישית, להוביל את הציוד בתיקים ובארגזים, לבין משפחה שיש לה מקררים, פסנתרים ומזנונים, אשר צריכה, מטבע הדברים, חברת הובלות המתמחה בתכולות כבדות ורבות. בשל כך, הובלות במרכז – גם אם זה למרחק קצר, צריכות להתבסס על חברה שבכלל יכולה לטפל בתכולות שלכם. בדרך כלל, חברות המתמחות בתכולות מאד גדולות נעזרות באמצעי עזר נוסף לסבלים אנושיים כדוגמת מנופים ועגורנים לנשיאת הציוד.


התנהגות החברה בשטח

את הסעיפים הללו חשוב מאד לוודא לפני שמזמינים את השירות:

* התייצבות עובדי ההובלה בזמן עם רכב ההובלות.

* פריקה במועד שנקבע מאתר המוצר.

* ניקוי אתר המוצא משיירי הובלה.

* הגעה ליעד במועד שנקבע.

* פריקה ביעד, תוך הכנסת תכולות כבדות מאד – לתוך הבית החדש.

יש לוודא כללי התנהגות אלו מבעוד מועד, אחרת תמצאו את עצמכם עם פרויקט הובלות במרכז בו תתקעו עם הפסנתר מחוץ לבית החדש, עם המקרר לא במקומו ועם סביבת המוצא מלוכלכת, תוך ספיגת תלונות מבעל השטח בגין כך. חשוב לוודא שהמובילים מכירים את הכללים, ושהם מיישמים את כולם מבלי לגרום לכם למבוכה או חוסר אונים מכל סוג.

 

 

 

 

הובלות משרדים     שירותים      מחירון     היתרונות שלנו     הובלות דירה     מידע וטיפים     צור קשר