לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מלאו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
הובלות ארז דורי
 
 

 

 

 

הובלות בדרום

הובלות בדרום מתבצעות על ידי חברת בוטיק אשר תוביל את התכולות שלכם בבטחה אל היעד! החברה, אשר מתמחה בביצוע הובלות גדולות כקטנות, מקומה גבוהה ומהלובי – תדאג להגן על המוצרים שלכם מנפילות, חבטות וזעזועים ותגיש לכם אותם ביעד כשהם מוכנים לפריקה. החברה שלנו מהווה עבורכם הלקוחות את כל היתרונות החשובים למי שמחליט להוביל את תכולתו.

מדייקים ומגיעים בזמן לנקודת המוצא

העובדים שלנו מיומנים בצירי הדרכים בדרום – החל מאשקלון במערב ועד הערבה במזרח. כמו כן, עובדים בקצוות אזור הדרום, באר שבע ואשדוד מחד ואילת מאידך. על אף הקושי להתנהל בצירי התנועה בדרום, אנו שולטים היטב בצירי התנועה ומאפשרים מעבר תכולות מהיר ובטוח מכל מקום לכל מקום.

ארז דורי הובלות באזור הדרום

מובילים ביסודיות - ללא עבודות לא גמורות

הובלה אצלנו היא הובלה. בפרויקט הובלות בדרום אנו מפנים ארגזים, פסנתרים, מקררים, ארונות ומכינים את הציוד לנסיעה על ידי אבטחתו בשכבות צלופן בולמות זעזועים. כמו כן, אנו עושים סריקה וניקיון באתר המוצא על מנת שתוכלו לחוש בבטחה בעת העזיבה ולא לחשוש מתלונות בעל הבית או בעל השטח על הותרת לכלוך באתר המוצא.

מסייעים ללקוחות לפרוק ביעד

הגעה לאתר היעד לא תורמת הרבה אם המקררים והארונות נותרים בחוץ. אנו נספק לכם שירות סבלים ומנופים למיקום התכולה הכבדה בבית. את הארגזים נשאיר לכם במקום נוח שיאפשר לכם לפרוק ביעילות ובקלות ולמקם את תכולתכם בבית החדש.

עובדים בכל סוגי המבנים

מגרשים, מחסנים, בתים צמודי קרקע, קומות ראשונות ושניות בבניינים, קומות גבוהות ופנט האוזים. החברה שלנו מומחית בהובלת תכולה מכל סוגי הנכסים, ולאור ניסיוננו אפילו פיתחנו שיטות להוזיל לכם את מחירי ההובלה:

1. פינוי התכולה לרחוב או לקומה הראשונה– צעד שיחסוך לכם הרבה מאד כסף, שכן החברה גובה תוספת מחיר על הובלה מגובה. אם יש באפשרותכם, הזמינו חברת סבלים פרטית להורדת הפסנתר והמקרר מטה, והורידו אתם את התכולות הבינוניות והקלות.

2. הגעה ביעילות ליעד– ערכו בירור עם המובילים כיצד הם מתכוונים לנסוע. יש לכם דרך יעילה יותר? דווחו עליה להנהלה ותחסכו במחיר ההובלה!

3. היערכו לקראת בואה של חברת ההובלות– שמירת מקום חנייה למשאית, ומיקומה במקום קרוב ונגיש מקצרים את זמן ההובלה ומספקים, הלכה למעשה, הובלה חלקה ויעילה יותר.

 

 

 

 

הובלות משרדים     שירותים      מחירון     היתרונות שלנו     הובלות דירה     מידע וטיפים     צור קשר